Bartek Jędrzejak

Opis

Jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody, dziennikarz, konferansjer, wykładowca. Od lat związany z telewizją. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej: pracował w „Wiadomościach”, „Panoramie”, „Teleexpressie”, „Kurierze”, TVP3.

Obecnie jest prezenterem pogody w telewizji TVN i współpracuje z jednym z najchętniej oglądanych programów śniadaniowych – „Dzień Dobry TVN”.

Sympatyczny, uśmiechnięty, pełen pozytywnej energii, doceniany i uwielbiany przez widzów stara się zarazić ich swoją ciekawością świata. Dużo podróżuje – nie tylko z kamerą DDTVN, ale również prywatnie. Każdego roku z prognozami pogody DDTVN przejeżdża tysiące kilometrów, odwiedza setki miejsc i ludzi. To od niego widzowie dowiadują się, gdzie warto pojechać, wypocząć, gdzie złapać oddech i na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Ma na koncie wiele wyróżnień i nagród (m.in. Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy RP za debiut dziennikarski i 2 nominacje do Telekamer). Jak sam mówi: teraz czeka już tylko na Wiktory i Oskara. Często angażuje się w akcje charytatywne i społeczne. Jest ambasadorem stowarzyszenia „Warto jest pomagać” i Drużyny Szpiku, z którą odwiedza małych pacjentów na oddziałach onkologicznych – m.in. za to otrzymał nominację w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności.

Partnerzy